«Маю служити як мій син»: у лікарні Києва помер кулеметник з Валківської громади

Олександр Співак. Фото: Валківська міська рада

24 лютого в Олександрівській клінічній лікарні Києва від отриманих поранень помер 50-річний житель Валківської громади Олександр Співак.

Про це повідомили у Валківській міськраді.

"Олександр народився у Валках. Навчався на газозварника у Мерефі. Тривалий час працював на деревообробному підприємстві. Його цінували як вправного майстра, який вмів грамотно і професійно зробити всі необхідні розрахунки, відповідально ставився до своєї роботи", — йдеться у повідомленні.

Родичі і друзі шанували Олександра за добре серце і щиру вдачу. Разом із цивільною дружиною Співак прожив понад 20 років у Гонтовому Яру Валківської громади.

З перших днів масштабного вторгнення разом з іншими односельцями став на захист безпеки і громадського порядку, долучившись до патрульної дружини.

"Чоловік весь час непокоївся про молодшого сина Олександра, який після строкової служби продовжив її за контрактом, і пішов служити з першого дня повномасштабної війни. Олександр казав: "Маю бути там, де мій син", — розповідають у Валківській міськраді.

Чоловік записався до лав ЗСУ сьомого березня 2022 року. Служив кулеметником 209 спеціалізованого батальйону.

26 січня в боях під Бахмутом отримав важке поранення. За життя Олександра майже місяць боролися лікарі в Дніпрі, а потім у Києві, але врятувати його не змогли.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua