Медведєв заговорив про «місію» РФ в Україні та висунув умову для «нормалізації ситуації»

Заступник голови Радбезу РФ знову почав шантажувати світ.

Медведєв знову шантажує світ Третьою світовою та ядерною зброєю / фото УНІАН

Заступник голови Ради безпеки РФ та колишній президент Росії Дмитро Медведєв назвав повалення законно обраної влади в Україні «місією» РФ. Він також заявив, що для «нормалізації ситуації», яка може призвести до Третьої світової та ядерної війни, Росія повинна отримати максимальні «гарантії безпеки».

У своїй статті для «Российской газеты» він наголосив, що нові домовленості щодо роззброєння «зараз нереальні і не потрібні».

«Чим швидше будуть отримані гарантії максимальної безпеки, які влаштовують нашу країну, тим швидше нормалізується ситуація. Якщо ж ми їх не отримаємо – напруга зберігатиметься невизначено довго. Світ продовжить балансувати на межі Третьої світової війни і ядерної катастрофи. Ми робитимемо все, щоб їх не допустити», – наголосив він.

Відео дня

За словами російського чиновника, єдине, що стримує «ворогів» РФ – це «розуміння, що Росія керуватиметься Основами державної політики РФ у сфері ядерного стримування, і у разі, якщо виникне реальна загроза, діятиме згідно з ними».

«Біда в тому, що в такому разі ніхто згодом не розбереться, що це було – удар у відповідь чи превентивний. Це, звісно, лякає західних благодійників, які тривалий час навіювали українському політичному наброду ілюзію невразливості та безкарності в обмін на повну слухняність. Тому західний світ і балансує між пекучим бажанням максимально принизити, образити, розчленувати і знищити Росію, з одного боку, і бажанням уникнути ядерного апокаліпсису – з іншого», – заявив Медведєв.

Крім того, заступник голови Радбезу РФ визнав, що його країна домагається припинення існування законно обраної влади в Україні. 

«Ми докладемо всіх необхідних зусиль, щоб усі цілі спеціальної військової операції (війни Росії проти України – ред.) були досягнуті. А огидний режим київських націоналістів припинив своє існування. Сьогодні, крім нас, з цією місією не впоратися більше нікому», – додав Медведєв.

Скабєєву зробили посміховиськом на росТБ, такої «підстави» вона не очікувала (фото)

В РФ дітей нагороджуватимуть «осколками НАТОвських снарядів» (фото)

Колишній депутат путінської «Єдиної Росії» підпалив військкомат під Саратовом

Сім’ї ліквідованого «мобіка» з батьківщини Шойгу видали компенсацію дровами (фото)

Скандальні заяви Медведєва про Україну

В грудні 2022 року заступник голови Ради Безпеки Росії Дмитро Медведєв назвав прийнятні, на його думку, «законні воєнні цілі» у війні проти України. Поплічник Путіна впевнений, що цілями можуть бути й об’єкти цивільної інфраструктури.

Раніше Медведєв пригрозив світу нарощуванням виробництва засобів ураження. Він заявив, що вороги Росії не тільки в Україні та Європі, а також у Північній Америці, Японії та Австралії.

Крім того, екс-президент Росії не зміг втриматися на тлі чуток про можливу заборону в Україні діяльності Московського патріархату, та обізвав Банкову «київськими сатаністами».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua