Мер Ірпеня повідомив, коли в місті розпочнеться опалювальний сезон

Фото: Уніан

З наступного тижня в Ірпені Київської області розпочнеться опалювальний сезон. Про це повідомив мер міста Олександр Маркушин.

"З понеділка, 31 жовтня, ми вмикаємо тепло в освітніх і медичних закладах нашої громади. А з вівторка, 1 листопада, стартує опалювальний сезон у житловому секторі",— каже Маркушин.

За його словами, від завтра, 28 жовтня, в громаді починають роботу пункти обігріву за такими адресами в Ірпені:

  • Територіальний центр соціального обслуговування, вул. Тургенівська, 15 – з 9:00 до 17:00
  • КНП "Ірпінська центральна міська лікарня", вул. Садова, 38 – цілодобово
  • Ірпінська міська рада, вул. Шевченка, 2а – цілодобово

А також в с. Козинці на вул. Шевченка, 91в, у сільській раді з 8:00 до 17:00 та у с. Михайлівка-Рубежівка в амбулаторії сімейної медицини на вул. Шкільній, 11 з 8:00 до 17:00.

Зазначається, що за цими адресами можна щодня, за потреби, зігрітися гарячим чаєм та зарядити свої гаджети, адже там працюватимуть генератори.

Що відомо

  • У Київській області почав працювати Штаб оперативного реагування на надзвичайні ситуації під час опалювального сезону. У разі виникнення проблемних питань щодо роботи ЖКГ, опалення домівок чи будь-яких інших питань щодо теплопостачання, жителі Київщини можуть звертатися цілодобово.
  • У жовтні на Київщині вже розпочався опалювальний сезон у 26 територіальних громадах.
  • На Київщині підготували 754 пункти обігріву, які облаштували у кожній громаді області. Вони працюватимуть, коли температура повітря знизиться, а також під час можливих відключень електроенергії та опалення. Пункти обігріву будуть стаціонарні та мобільні. У селах та селищах міського типу одночасно в них зможуть перебувати до 30 людей, у містах – до 300.
  • На підготовку до зими з обласного бюджету виділили 40 млн гривень. Також відпрацьовують варіанти використання резервних джерел енергії: заготовлюють вугілля та деревинне паливо.
  • 20 жовтня розпочався опалювальний сезон у Києві. За словами мера Віталія Кличка, потрібно економити електроенергію, тож він закликав киян додатково не вмикати електрообігрівачі та кондиціонери.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua