Мешканців Києва просять здавати консервні банки для потреб ЗСУ

Мешканців Києва просять здавати консервні банки для потреб ЗСУ.

Мешканців Києва просять здавати консервні банки для потреб ЗСУ. Фото: Youtube/Новини Запоріжжя

Мешканців Києва просять здавати бляшані консервні банки, з яких можна зробити окопні свічки та відправити їх бійцям ЗСУ на фронт.

Таку ініціативу запустила організація «Україна без сміття». Консервні банки вважаються вторинною сировиною, яку можна успішно переробити. Однак зараз їх можна використати для потреб військовослужбовців.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

До організації час від часу звертаються волонтери, які виробляють із консервних банок окопні свічки. Тому кияни та гості столиці можуть допомогти зібрати необхідну сировину та зробити свій внесок у боротьбу з російськими окупантами.

За допомогою таких свічок військові можуть зігрітися в окопах, розігріти воду, їжу та навіть висушити одяг. До того ж такі свічки можуть стати в нагоді мирним людям, яким доводиться перечікувати бойові дії у підвалах та укриттях.

Окопні свічки з консервних банок виглядають так:

Окопні свічки з бляшанок.Окопні свічки з бляшанок. Фото: vezha.org

Куди здавати?

Здати бляшанки можна до пункту прийому за адресою: вулиця Саперно-Слобідська, 25/4. Він працює у будні, з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00. У суботу та неділю пункт прийому закрито.

Важливо, щоб банки були неушкодженими та цілими, зминати їх перед здаванням не треба. Підійдуть будь-які бляшанки: з-під тушонки, корми для тварин, рибних консерв, кукурудзи, горошку та інших продуктів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua