Мешканка Києва влаштувала для сина свято у метро під час обстрілу РФ

Мешканка Києва влаштувала для сина свято у метро під час обстрілу РФ.

Мешканка Києва влаштувала для сина свято у метро під час обстрілу РФ. Фото: instagram.com/volodingram

Учора, 14 січня, РФ завдала ракетних ударів по території України, через що багатьом жителям Києва довелося перечекати атаки у столичному метрополітені. Але російська атака не змогла зіпсувати день народження одного з дітей, який сидів на станції підземки зі своєю матір’ю та братом.

Жінка на ім’я Владислава прийшла на станцію «Позняки» із двома своїми малолітніми синами. Оскільки молодший син мав учора день народження, вони вирішили відзначати його сидячи на сходах. З собою вони взяли повітряні кулі у кольорах українського прапора та святкові ковпачки. Дитині виповнилося п’ять років.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Цю картину зобразив радіоведучий та музикант Влад Володін. Він сфотографував сім’ю, що відзначала свято, та опублікував знімок на своїй сторінці в Instagram. Фото він підписав словами, що цю мить нашого життя і Київський метрополітен вже давно набув інших смислів.

Оскільки знімок завірусився у соцмережах, жінка легко знайшла її автора та подякувала йому за пам’ятний знімок та привітання.

Мешканка Києва влаштувала для сина свято у метро під час обстрілу РФ.Мешканка Києва влаштувала для сина свято у метро під час обстрілу РФ. Фото: instagram.com/volodingram

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua