Microsoft додала до Windows 11 функцію, яку користувачі давно просили

Знаходити і закривати запущені програми в «Диспетчері завдань» тепер стало куди простіше.

У» диспетчері завдань » Windows 11 з’явився пошук процесів / Microsoft Blog

В «Диспетчері завдань» Windows 11 нарешті з’явився рядок пошуку – працює він як за назвою програм, так і за ідентифікатором процесу, якщо кількість активних завдань обчислюється десятками.

Про це нововведення Microsoft повідомила у своєму блозі. Для швидкого переходу до рядка пошуку можна скористатися комбінацією клавіш, але замість звичного поєднання Ctrl+F придумали Alt+F.

Розробники також додали можливість обрати власну тему оформлення «Диспетчера завдань» – незалежно від активної теми в Windows. Її можна встановити на сторінці налаштувань: темну, світлу або системну.

Відео дня

Microsoft Blog

Поки що оновлений «Диспетчер завдань» доступний в попередній збірці для учасників Windows Insider, але з одним з найближчих оновлень системи він стане доступний всім користувачам Windows 11.

Чи варто переходити з Windows 10 на Windows 11

Реліз Windows 11 відбувся 5 жовтня 2021 року. Ті, хто перейшов на «одинадцятку» кажуть, що система стала красивіше і зручніше, але частини функцій, як і раніше, не вистачає, а ті, що на місці, часто реалізовані незручно. 

У вересні цього року для Windows 11 вийшло перше велике оновлення з переробленим «Диспетчером завдань» і можливістю перетягувати ярлики та файли на панель завдань.

Втім, оновлення виявилося досить проблемним. Користувачі  скаржаться на «Синій екран смерті» і зависання в іграх після установки апдейта, також є проблеми з роботою принтерів. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua