Міжнародний Червоний Хрест ремонтує покрівлі трьох ірпінських будинків (відео)

Відповідно до меморандуму, підписаного минулого тижня між Ірпінською міськрадою та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, останній уже проводить заміну покрівель у трьох багатоквартирних будинках в Ірпені. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Олександр Маркушин.

Сьогодні він перевірив, як ідуть роботи з облаштування нового даху будинку №54-А на вул. Котляревського.

«На цьому даху ми тиждень тому знімали відео з Міжнародним Червоним Хрестом. Вони запевнили, що роботи почнуться дуже швидко. На сьогоднішній день робиться стропильна частина, і вже на наступному тижні її закінчать і будуть накривати плівкою – це гідробар’єр, паробар’єр. Плануємо за два з половиною – три тижні повністю завершити цю покрівлю», – зазначив Маркушин.

За його словами, також за кошти Міжнародного Комітету Червоного Хреста проводиться ремонт покрівель на вулиці Квітковій, 2 та Миру, 4-А, а наступного тижня роботи почнуться на Садовій, 47. Крім того, у двох будинках будуть замінені вікна.

«Кожного дня приїжджаємо, контролюємо. Хлопці молодці, працюють і у вихідні – хочу подякувати їм за це», – додав міський голова.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua