Міністр повідомив невтішні результати перевірки укриттів у Києві

Міністр повідомив невтішні результати перевірки укриттів у Києві

Фото: kyivcity.gov.ua Результати перевірки київських укриттів невтішні

35% від перевірених укриттів непридатні для експлуатації, 65% технічно придатні, але більшість з них — без вільного доступу.

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін повідомив про проміжні підсумки роботи комісії з перевірки укриттів у Києві.

«Перевірено 3,382 об’єкти, що складає 73% від загального фонду укриттів Києва. Абсолютна більшість укриттів залишаються без вільного доступу. Щодо стану укриттів. 35% від перевірених непридатні для експлуатації, 65% технічно придатні», — написав Камишін.

Міністр додав, що технічна придатність укриттів дає сподівання, що їх упорядкування дасть достатній фонд укриттів для міста, проте перелік зауважень до укриттів, які технічно придатні, залишається значним.

«Загалом результати ревізії поки що невтішні», — підсумував міністр.

Нагадаємо, під час повітряної атаки на Київ 1 червня в Деснянському районі загинули дві жінки і 9-річна дівчинка, які в цей час перебували на вулиці, намагаючись потрапити до зачиненого укриття на території поліклініки.

Президент України Володимир Зеленський різко висловився стосовно рівня підготовки укриттів. адже у столиці частина укриттів досі недоступна для людей, а в деяких частинах міста їх взагалі немає.

Як повідомлялося, у мобільному застосунку Київ Цифровий з’явилася офлайн-карта укриттів в столиці. У ньому також можна повідомити про зачинені або недоступні сховища.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua