Міст Патона відреставрують — Кабмін виділив 35 мільйонів гривень

Фото: Вікіпедія

Кабінет міністрів України виділив на реставрацію мосту Патона у Києві 35 мільйонів гривень. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Згідно з постановою Кабміну, фінансування буде надано із Резервного фонду держбюджету за рахунок скорочення вдвічі, а саме до 250 млн гривень, витрат на закупівлю ліків, вакцин, медвиробів і медобладнання для Міністерства охорони здоров'я.

"Виділити Міністерству інфраструктури для Державного агентства інфраструктурних проектів 35 млн. гривень на проведення робіт з реставрації з пристосуванням мосту імені Є. О. Патона через р. Дніпро та підходів до нього та 100 млн. гривень на будівництво, реконструкцію та облаштування міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення "Ягодин",— йдеться у постанові.

Що відомо

Будівництво моста було розпочато 1939 року, припинене — у вересні 1941 року через відступ радянських військ з Києва. На початку 1942 року на побудованих опорах мосту нацистами було продовжено будівництво. Міст імені Патона є першим у світі суцільнозварним містом завдовжки 1543 метри. Безпосередню участь у проектуванні та будівництві моста брав академік Євген Оскарович Патон, на честь якого названо цю споруду. Міст був введений в експлуатацію 1953 року. Міська влада Києва тривалий час планує капітальний ремонт мосту, вартість якого оцінюють у десятки мільйонів гривень.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua