Мобільна бригада лікарів почала працювати в Бучі

Оприлюднено графік роботи за адресами

На території Бучанського району Київської області почала працювати мобільна бригада лікарів. Графік роботи за адресами оприлюднили в Бучанській міській раді, передають Pro-KYIV.in.ua.

У населених пунктах Бучанської міської територіальної громади лікарі надають кваліфіковану допомогу за підтримки UNICEF. Мешканці можуть безкоштовно отримати консультацію терапевт та педіатра, незалежно від того, чи є укладені декларації із сімейним лікарем.

Усі бажаючі зможуть виміряти тиск та рівень цукру, зробити кардіограму та сатурацію (показник насичення крові киснем). Мобільні бригади лікарів працюють відповідно графіка щодня з 10:00 до 16:00.

Графік роботи мобільних бригад лікарів у Бучі:

16 серпня: вул. Центральна, 33, біля магазину «Ромашка» та вул. Пушкінська, 2к , ЖК «Річ Таун», біля магазину «Покупайка»;

17 серпня: вул. Тарасівська, 30, біля магазину «Зоряний»;

18 серпня: вул. Тургенєва, 1а (біля Тарного заводу).

Графік роботи мобільних бригад лікарів у Бучанському районі:

17 серпня: вул. Гагаріна, 10 в (біля Бібліотеки), с. Раківка;

18серпня: вул. Котляревського, 19, смт Ворзель, (Кічеєво);

19 серпня: вул. Покровська, 46-В, с. Червоне та вул. Кудрявцева, 87 (з 10.00 до 13.00) та вул. Кудрявцева, 30-33 (з 13.30 до 16.00) с. Вороньківка.

В мерії Бучі зазначили, що при виявленні проблем зі здоров’ям для остаточного обстеження, встановлення діагнозу і призначення лікування мешканцям Бучанської громади необхідно буде звернутися до свого сімейного лікаря.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua