Модульному містечку у Гостомелі подарували підстанції

Як просувається облаштування тимчасового житла

Модульне містечко в Гостомелі отримало у подарунок дві електричні підстанції. Про це повідомив начальник Гостомельської селищної військової адміністрації Сергій Борисюк, передають Pro-KYIV.in.ua.

За його словами, електричні підстанції для модульного містечка подарувала компанія «ДТЕК». Керівник Гостомельської селищної військової адміністрації зазначив, що це суттєва допомога для мешканців модульного містечка. Ці електричні підстанції дозволять забезпечити безперебійне електропостачання для 240 житлових модулів.

В Гостомельській селищній військовій адміністрації додали, що наразі у модульному містечку потрібно під’єднати модулі до трансформаторної підстанції. Щоб можна було заселити людей у це тимчасове житло ще залишилось облаштувати укриття та зробити благоустрій території. Роботи планують завершити у найкоротші терміни. Точної дати відкриття модульного містечка у Гостомелі поки що немає.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що у Василькові зводять модульне містечко для проживання місцевих мешканців, які втратили житло, та для переселенців. Зараз на ділянці, де буде зведено тимчасове житло, тривають роботи з підключення комунікацій.

Нагадаємо, в Ірпені завершили встановлення модульного містечка для тимчасового проживання людей, які втратили житло через війну. Це модульне містечко розташоване на території санаторію «Дубки». Відкриття відбудеться у суботу, 13 серпня. Також відомо, що забезпечувати харчуванням мешканців модульного містечка в Ірпені буде команда відомого іспанського шеф-кухаря та засновника World Central Kitchen Хосе Андреаса.

Читайте також, що в Ірпені на базі санаторію «Ластівка» планують збудувати багатоквартирні будинки. Квартири подарують людям, які втратили житло. 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua