Музей Майдану збирає докази злочинів росіян на Київщині

Музей Майдану збирає докази злочинів росіян на Київщині.

Музей Майдану збирає докази злочинів росіян на Київщині. Фото: liga.net

Команда Музею Майдану збирає речі, що підтверджують присутність окупантів на території Київської області. Ці предмети використають як доказову базу, після чого їх музеєфікують.

Про те, що на Київщині триває фіксація злочинів окупантів, нагадав голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

За його словами, уже зібрано та зафіксовано докази злочинів окупантів у ліцеї номер 2 у Гостомелі. Навчальний заклад було пошкоджено та пограбовано росіянами. Там знайшлося багато речей та слідів армії РФ.

Директор Музею Майдану Ігор Пошивайло називає такі приміщення унікальними, тому що вони містять очевидні та досить яскраві артефакти розміщення тут армії орків.

«Музеєфікуємо, збережемо, для майбутнього, щоб діти, чиї долі були змінені війною, могли розповісти цю історію своїм правнукам. Тому ми збираємо які завгодно предмети, які свідчать з одного боку про збройну агресію РФ, з іншого боку – про наш опір та нашу стійкість», — каже Пошивайло.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua повідомляв, що найбільший прапор України у Києві на схилах Дніпра поміняють на День державного прапора.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua