На 64-му році життя помер ректор Київського університету ім. Грінченка Віктор Огнев’юк

На 64-му році життя помер ректор Київського університету ім. Грінченка Віктор Огнев'юк.

На 64-му році життя помер ректор Київського університету ім. Грінченка Віктор Огнев’юк. Фото: facebook.com/grinchenkouniversity

Сьогодні, 21 жовтня, стало відомо про смерть ректора Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Олександрович Огнев’юк. Він обіймав цю посаду з 2007 року. За цей час він встиг багато зробити для навчального закладу.

Віктор Огнев’юк був доктором філософських наук, професором, академіком НАПН України, заслуженим працівником освіти України та повним кавалером ордена “За заслуги”.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Про непоправну втрату написала академічна спільнота університету. 

Студенти та працівники пам’ятають Віктора Олександровича лідером, багатогранною особистістю, яка вела за собою та заряджала енергією. Йому вдалося розбудувати заклад вищої освіти європейського рівня, де не процвітає корупція, університету зі своєю культурою та традиціями.

Народився Віктор Огнев’юк Віктор 10 квітня 1959 року, а трудову кар’єру розпочав у 1980 році. За своє життя він працював учителем історії, директором школи, завідувачем відділу освіти, начальником Київського обласного управління освіти та навіть став заступником міністра освіти та науки України.

Під керівництвом Віктора Олександровича університет імені Грінченка став освітнім, науковим та культурним осередком Києва. Ректор власним прикладом зберігав загальнолюдські та національні цінності. Він дійсно вважав Україну сенсом свого життя.

— Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким. Поділяємо безмірне горе та біль і непоправність утрати, — написали на сторінці Університету імені Бориса Грінченка. 

Про причину смерті Віктора Огнев’юка поки що не повідомляють.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що на фронті загинув заслужений артист України, соліст балету Національної опери України імені Тараса Шевченка Олександр Шаповал. До війни він був викладачем дуетно-класичного танцю у Київському державному фаховому хореографічному коледжі. На початку повномасштабної війни танцюрист пішов у ЗСУ добровольцем і загинув у боях в Донецькій області.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua