На честь загиблого фотожурналіста Макса Левіна у Києві названо вулицю

На честь загиблого фотожурналіста Макса Левіна у Києві названо вулицю

Фото: Максим Левин / Facebook У Києві з’явилася вулиця Максима Левіна

Максим не збирався бути військовим фотографом, але кілька його друзів загинули під час зйомок на Луганщині вісім років тому, і тоді він вирішив взятися за цю тему.

У Києві одну з вулиць названо на честь фотожурналіста Максима Левіна, який загинув у лісі неподалік від села Мощун, виконуючи свої професійні обов’язки. Про це повідомляє Вечірній Київ.

Мати фотожурналіста, Валентина Левіна, сказала, що це втіха для материнського серця.

«Київ став першим. У такому хорошому районі — Солом’янському — тепер є вулиця Максима Левіна. Я дістала його документи зі скриньки. Нещодавно. І прочитала, що він не збирався бути військовим фотографом. Але так сталося, що кілька його друзів загинули під час зйомок у Луганській області на початку війни — вісім років тому. І тоді він зрозумів, що займатиметься цією темою», — сказала Валентина Левіна.

Загибель Максима Левіна вразила його колег у всьому світі. Перед смертю він співпрацював з агентствами Reuters, BBC, TRT World, Associated Press, Hromadske. Його фото публікували Wall Street Journal, TIME, Breaking news Poland, EU AGENDA, World news, , ELLE, TV-24, Radio Bulgaria, Ukraine Crisis Media center, Vatican news, Радіо Свобода (RFE/RL), — йдеться у публікації Вечірнього Києва.

Нагадаємо, Макс Левін, перебуваючи у зоні бойових дій у Київській області, перестав виходити на зв’язок 13 березня. Поліцейські знайшли фотожурналіста мертвим після визволення Київщини, про його загибель повідомили 2 квітня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua