На Донбасі загинув депутат Київської міськради Сергій Ільницький

На Донбасі загинув депутат Київської міськради Сергій Ільницький -

На Донбасі загинув депутат Київської міськради Сергій Ільницький — фото: facebook.com/sergio.iln

У бою на Донеччині загинув 53-річний полковник Сергій Ільницький, який також був депутатом Київської міськради.

Сергій Ільницький воював із 2014 року. Після Майдану він приєднався до Української Добровольчої Армії, а до Київської міськради потрапив лише кілька місяців тому. Як розповіла Ірина Геращенко, з фронту він приїжджав на засідання, а потім їхав до побратимів. Ільницький воював на Донецькому напрямку. Там він загинув.

Сергій Ільницький –Сергій Ільницький – фото: facebook.com/sergio.iln

Військовий був першим заступником командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша. Він підтвердив загибель побратима словами: «Віддав життя за Україну, у бою».

Ільницький був у Київській міськраді від партії «Європейська солідарність». Петро Порошенко уточнив, що тіло загиблого вже евакуювали із передової, прощання буде у Києві. Екс-президент уточнив, що «Сокіл» загинув під Курдюмівкою.

Останнє відео, яке опублікував військовий, було про те, що їм вдалося перейти канал Сіверський Донець-Донбас, зайняти та утримувати нові позиції.

Зазначимо, що легендарний військовий став прототипом персонажа «Августа» у фільмі «Кіборги» про оборону Донецького аеропорту, який він захищав. Також відомо, що він брав участь у визволенні Херсонщини та у боях за Бахмут.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua