На фастівському напрямку Київської області курсуватиме ще одна модернізована електричка

Фото: Kyiv City Express/Telegram

У Київській області ще одна модернізована електричка поповнила найбільш завантажений приміський напрямок на Фастів, Білу Церкву та Миронівку. Про це повідомляє пресслужба Kyiv City Express.

"Це вже 7-й модернізований Укрзалізницею приміський електропоїзд від початку повномасштабного вторгнення", — йдеться у повідомленні.

"Укрзалізниця" продовжує оновлювати приміське сполучення в рамках проєкту Kyiv City Express. Після повного оновленням рухомого складу кільцевої електрички в столиці, почали працювати у фастівському напрямку, як найбільш завантаженого напрямку Київщини.

"На фастівському напрямку наразі курсує 25 пар приміських електропоїздів. Заповненість цих поїздів — понад 80%, середній вік вагонів — понад 30 років",— кажуть в Укрзалізниці.

Що відомо

  • "Укрзалізниця" запустила два модернізовані пасажирських потяги. На маршруті Київ – Рівне – Луцьк курсує електропотяг Skoda, а на маршруті Київ – Біла Церква – оновлений приміський електропотяг Kyiv City Express. Ці потяги були модернізовані на українському підприємстві – Київському електровагоноремонтному заводі "Укрзалізниці". Це означає пряму підтримку вітчизняної промисловості та економіки – тисячі збережених робочих місць та виплачені зарплати працівникам.
  • Київська кільцева електричка під час повітряних тривог не зупинятиметься і продовжуватиме перевозити пасажирів.
  • Наприкінці березня в Києві оголосили про запуск повноцінного кільцевого маршруту міської електрички. Вартість проїзду залишається фіксованою — 15 гривень. Квитки можна придбати безпосередньо на борту електрички або в чат-боті Укрзалізниці.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua