На графік поки не розраховуємо. Гендиректор YASNO про ситуацію з електропостачанням у Києві

Київ без світла, 23 листопада. Фото: AP

У Києві 20 грудня протягом дня без електроенергії залишалося близько 1,1 мільйона споживачів. Потужність електросистеми на 50% менша за необхідну. Про це повідомив генеральний директор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко.

"На наближення до графіку поки навіть не розраховуємо. По факту зараз маємо потужність на 50% меншу необхідної. З якої треба заживити критичну інфраструктуру. Але світло стабільно подається на критичну інфраструктуру, місто здебільшого з водою та опаленням", — написав Коваленко у Facebook.

За його словами, диспетчери намагаються зробити так, щоб райони мали світло хоча би на короткий час. Але є низка будинків, у яких електрика не вмикалася від учорашнього ранку.

"Ремонтні роботи тривають. Та якщо ви досі не утеплилися і не переглянули список речей, які вам потрібні, аби спокійно прожити тривалі відключення — зараз саме час про це подбати", — наголосив гендиректор YASNO.

Що відомо аварійні виключення електроенергії внаслідок масованих атак РФ

У Києві та області з 19 грудня після чергової атаки військами РФ об’єктів критичної інфраструктури застосовуються екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних вимкнень не діють.

У Києві 16 грудня внаслідок ракетної атаки Росії сталися вибухи у Деснянському, Дніпровському та Голосіївському районах, повідомив міський голова Віталій Кличко. Рух поїздів метрополітену зупинено на всіх гілках. Також через ракетну атаку РФ запроваджуються екстрені відключення світла. В усіх районах були перебої з водо- та теплопостачанням.

Внаслідок ракетних обстрілів з боку Російської Федерації електроенергетичної інфраструктури України відбулася втрата понад 50% споживання Об'єднаної енергетичної системи України, повідомили в "Укренерго". Відповідно до Кодексу системи передачі, це визначає настання режиму системної аварії.

Через влучання російських ракет в енергооб’єкти в декількох областях в Україні вводяться аварійні відключення світла.

Ввечері в "Укренерго" повідомили скасували дію надзвичайної ситуації в енергосистемі України, яку запровадили через масовану атаку РФ 16 грудня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua