На яких заправках можна зняти готівку

Останнім часом для багатьох людей дуже актуальним є запит «де зняти готівку?». Раніше логічною відповіддю стали б банкомати, але сьогодні ситуація ускладнюється відключенням світла, віддаленістю від дому, та й наявністю готівки в цих самих банкоматах. І це вже не кажучи про чергу, яка може утворитися.

Альтернативним варіантом у такому випадку може стати послуга від Мастеркард «Готівка на касі». Завдяки їй вам не потрібно шукати робочий банкомат, в якому до того ж є готівка та світло. Замість цього зніміть необхідну суму на касі магазину або заправки.

Але з останніми не все так просто, адже є конкретний перелік, на яких заправках можна зняти готівку.

Що потрібно знати про послугу «Готівка на касі»

Можливість зняти готівку на касі користується популярністю серед клієнтів Мастеркард. І не даремно, адже послуга дарує чимало переваг:

 1. Зручно отримати гроші ‒ ви можете отримати готівку під час щоденних покупок, або заправляючи свій автомобіль на улюбленій станції.
 2. Швидко ‒ не потрібно знову шукати банкомат, чекати у черзі, втрачати свій час тощо.
 3. Безпечно ‒ підтвердити транзакцію можна через PIN-код або Touch\Face ID. Шифрування даних відбувається за стандартами платіжних сервісів, зокрема Apple\G Pay та самої системи Mastercard. Списання грошей з картки проходить за допомогою зашифрованих кодів, тому ніхто не дізнається вашу особисту інформацію, а кошти залишаються надійно захищені від шахрайства.

Як зняти гроші на касі заправки

Здебільшого процедура нагадує звичайну безконтактну оплату.

 1. Сплатіть за товари або бензин на касі, та скажіть касиру, що хочете скористатися послугою «Готівка на касі».
 2. Зазначте суму грошей, яку ви бажаєте отримати, але попередньо запитайте про мінімальну та максимальну суму, тому що вони відрізняються залежно від заправки. Для більшості закладів мінімальна сума складає 500 грн, максимальна ж до 6 тис грн.
 3. Проведіть транзакцію за допомогою вашої картки Мастеркард, отримайте квитанцію та готівку.

На яких заправках можна зняти готівку

Серед доступних заправок – найпопулярніші та розповсюджені компанії:

 • OKKO;
 • WOG;
 • SOCAR;
 • Amic energy;
 • Ukrnafta;
 • БРСМ Нафта;
 • Авіас.

Процедура отримання коштів максимально спрощена, тому з нею впорається будь-хто. Послуга «Гроші на касі» — це чудова можливість зекономити свій час для дійсно важливих речей. Випийте ароматної кави, поласуйте ланчем, використайте час для безцінних моментів із близькими, а не на пошук банкоматів.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua