На Київщині посадовці «відмили» мільйони гривень на ремонті доріг

На Київщині посадовці "відмили" мільйони гривень на ремонті доріг

На Київщині посадовці "відмили" мільйони гривень на ремонті доріг фото: https://t.me/kyiv_pro_office

Посадовцям Служби автомобільних доріг та підряднику повідомлено про підозру у заволодінні 4,6 мільйони гривень на ремонті доріг. Серед підозрюваних — колишній директор та чинні посадовці Служби у Київській області, а також керівник підрядної організації.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно із матеріалами слідства, у 2019 році приватна компанія ремонтувала ділянку дороги Миронівка-Богуслав. По завершенню робіт керівник підрядної фірми вказав у офіційних документах неправдиву інформацію про об’єм та якість виконаних робіт.

Посадовці Служби автомобільних доріг, які мали проконтролювати якість та повноту проведених робіт, підписали фіктивні акти лабораторних випробовувань та інших офіційних документів. Зазначені документи також були підписані тодішнім директором Служби автомобільних доріг Київщини. Ця схема дозволила підряднику «відмити» 4,6 мільйони гривень бюджетних коштів.

За результатами розслідування керівнику підрядної компанії та двом службовцям Служби автомобільних доріг у Київській області — провідному інженеру та начальнику лабораторії з контролю якості — повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем.

Крім того, колишньому директору Служби автомобільних доріг у Київській області, який нині обіймає посаду керівника КК «Київавтодор», повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua