На Київщині при будівництві школи вкрали 4 мільйони гривень

На Київщині під час будівництва школи розікрали 4 мільйони. Фото:pexels.com

На Київщині під час будівництва школи розікрали 4 мільйони. Фото:pexels.com

Зловмисники заволоділи майже чотирма мільйонами гривень бюджетних коштів під час будівництва школи у Київській області. Як виявилося, на злочин пішли два підрядники. Їм загрожує тривале ув’язнення.

Про це повідомили у прес-службі Прокуратури Київської області.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Слідству вдалося встановити, що обвинувачені в різні часи очолювали підрядну організацію, яка виконувала роботи з будівництва школи у місті Вишневе Києво-Святошинського району.

Зловмисники навмисно вносили до офіційних звітів неправдиву інформацію щодо вартості виконаних робіт та використаних при цьому будівельних матеріалів. Також вони вписували в документи неправдиві дані щодо обсягів виконаних робіт, які насправді ніхто не виконував.

Виходячи з цих документів підрядним організаціям перераховували з бюджетних коштів величезні суми, які у рази виявилися завищеними.

Експертизами було встановлено, що вартість робіт, фактично не виконаних, але внесених до звітної документації, становить майже чотири мільйони гривень.

Досудове розслідування щодо цієї справи вже завершено, а обвинувальні акти щодо двох підрядників направлені до суду, де і вирішуватиметься їх подальша доля.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua