На Київщині до кінця року планують відновити 10000 об’єктів, пошкоджених війною — Кулеба

Хлопчик сидить на вікні будівлі, зруйнованої під час вторгнення армії РФ. Ірпінь, Київська область, 30 травня 2022 року. Фото: АР

У Київській області до кінця 2022 року планується відновити близько 10 тисяч об'єктів, що які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії. Фахівці оглянули майже 18 500 об'єктів інфраструктури і розробили щодо них проектну документацію. Це 76% відсотків від загальної кількості пошкоджень.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"На відбудову потрібні величезні кошти. В умовах, коли в країні триває війна, їх, на жаль, не вистачає. Щодня ми проводимо зустрічі й переговори з міжнародними організаціями та країнами-партнерами, щоб долучати їхній ресурс до відбудови регіону",— каже Кулеба.

Наразі відновлено 119 багатоквартирних і 623 приватні будинки. Відремонтовані 31 школа та 16 садочків. Ліквідовані пошкодження у 25 медичних закладах та 13 Центрах надання адміністративних послуг.

Ще на 1300 об'єктах продовжуються ремонтні роботи, зазначив очільник Київської ОВА.

Що відомо

  • На Київщині пошкоджено 1534 багатоповерхових житлових будинки, з яких 161 зруйновано повністю. 290 будинків у процесі відновлення, 119 відремонтовано. Із 22 тисяч пошкоджених приватних будинків — майже 5 тисяч зруйновано повністю. 623 домогосподарства практично відновлено, 782 будинки в процесі ремонту.
  • 87 мільйонів гривень буде спрямовано на ремонтні роботи і закупівлю будівельних матеріалів для відбудови тих населених пунктів Київщини, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua