На Київщині люди стали менше вакцинуватися від захворювання на COVID-19 — КОВА

Фото: Unsplash

Протягом минулого тижня на Київщині від COVID-19 вакцинувалася 5 671 людина, а це майже на 1,5 тисячі людей менше, ніж за попередній період.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації з посиланням на Департамент охорони здоров’я.

"В медичних закладах Київської області на лікуванні перебувають 165 пацієнтів із гострою респіраторною хворобою COVID-19 та 26 — із підозрою на коронавірус. Це на 29 хворих менше, ніж минулого тижня",— йдеться у повідомленні.

Водночас, зазначається, що протягом тижня, з 24 до 30 жовтня, в Київській області зареєстровано 769 підтверджених випадків COVID-19. Це на 3,1% більше, ніж попереднього тижня.

В Департаменті нагадують, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. Для того, аби зробити щеплення, необхідно звернутися за скеруванням до сімейного лікаря. В Київській області продовжують функціонувати 25 центрів масової вакцинації та 182 пункти щеплень, а також працюють 19 мобільних бригад.

Що відомо

  • З 17 до 23 жовтня в Київській області зареєстрували 746 підтверджених випадків COVID-19. Це на 36% менше, ніж попереднього тижня
  • У Києві за минулий тиждень, з 24 по 30 жовтня, виявили 725 хворих на коронавірус. Це на 93 людини менше, ніж за попередній період
  • Міністерство охорони здоров'я знову щотижня буде публікувати дані про захворюваність на COVID-19 та кампанію з вакцинації в Україні. У МОЗ кажуть, що статистику оприлюднюватимуть регулярно через зростання кількості хворих та наближення епідемічного сезону.
  • В Україні до 31 грудня 2022 року продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації через Covid-19.
  • Міністерство охорони здоров’я 20 липня дозволило введення другої бустерної дози вакцини проти COVID-19 усім людям віком від 60 років, а також людям віком від 18 до 59 років із хворобами, які підвищують ризик важкого перебігу коронавірусної інфекції.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua