На Київщині на колишніх позиціях армії РФ виявили ще одне тіло вбитого цивільного

Фото: Андрій Нєбитов/Telegram

На колишніх позиціях армії РФ у селі Здвижівка Бучанського району поліція виявила ще одне тіло вбитого росіянами цивільного. У чоловіка були зв'язані руки і чохол на голові.

Про це повідомив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

"Приблизний вік загиблого 40-50 років. На шиї і тулубі виявлено пошкодження. Вбитий був одягнутий у високі чоботи, мав при собі годинник марки "Seiko". Якщо ви пізнали речі і маєте інформацію про загиблого прошу повідомляти до поліції", — сказав Андрій Нєбитов.

Далі, за процедурою, тіло буде доставлене до судово-медичного експерта. Також буде відібрано зразок ДНК для ідентифікації, зазначив начальник поліції Київщини.

Загалом, за його словами, в Здвижівці поліція Київщини вже виявила і оглянула більше 16 вбитих російськими військовими мирних жителів.

Станом на 1 вересня на Київщині було виявлено 1356 тіл мирних жителів, яких російські військові вбили під час окупації частини регіону. Зниклими безвісти вважаються 207 людей. Протягом останнього місяця поліцейські ідентифікували близько ста загиблих цивільних, додав Нєбитов.

Що відомо

  • 15 серпня поліція Київщини неподалік Здвижівки виявила тіло ще одного вбитого під час окупації мирного жителя. Машину 58-річного жителя Бучанщини та його сім‘ї війська РФ обстріляли в кінці лютого, коли мирні мешканці намагались евакуюватись з окупованого  району Київської області. На початку квітня виявили тіла двох інших членів цієї сім'ї, а тіло батька за кілька місяців у серпні.
  • Поблизу окопів російських військових знайшли захоронення у селі Блиставиця, поблизу Здвижівки виявили могилу з саморобним хрестом, а біля Нового Залісся побачили зв'язаного мотузкою мирного жителя.
  • Зниклими безвісти в результаті бойових дій на Київщині вважаються близько 300 людей, ще 216 знайдених тіл на даний час не ідентифіковані, повідомили у поліції Київщини.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua