На Київщині облаштували 1085 укриттів в закладах освіти

Фото: Олексій кулеба / Telegram

У Київській області тривають роботи щодо облаштування сховищ для освітніх закладів. Станом на 15 січня в регіоні обладнали 1 085 укриттів для освітян. Про це повідомив очільник Київської військової обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Зокрема, за його словами, у Васильківській громаді облаштували укриття ще в чотирьох закладах освіти. Капітальні ремонти підвальних приміщень зробили в дитячих садках "Журавлик", "Сонечко", "Ластівка" та Васильківському ліцеї №6. Раніше в селі Безп'ятне цієї ж громади завершили ремонт укриття садка "Чорнобривчик".

"Це дало змогу не тільки відновити роботу закладу, але й вивести на змішаний формат навчання Застугнянську гімназію, що розташована в сусідньому селищі. Укриття садка розраховане на 75 дошкільнят і 75 учнів гімназії", — написав Кулеба у себе в Telegram.

Фото: Олексій кулеба / Telegram

Що відомо роботу закладів освіти на Київщині

Раніше голова Київської ОВА інформував, що в регіоні внаслідок бойових дій були пошкоджені понад 200 закладів освіти та 112 культурних установ. 11 шкіл – повністю зруйновані, 52 – потребують капітального ремонту, 146 – підлягають поточному ремонту. На відновлення понівеченої інфраструктури в Київській області у квітні минулого року з резервного фонду держбюджету виділили 400 мільйонів гривень.

Станом на початок вересня 2022 р. у Київській області відновили роботу 675 закладів дошкільної освіти. З них 602 заклади комунальної та 73 – приватної форм власності. Працюють в очному, змішаному форматах та дистанційно.

Станом на початок грудня на Київщині відновлено 89 закладів загальної середньої освіти та 45 закладів дошкільної освіти. Ще у 33-ох освітніх установах роботи тривають. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

У Фастівському районі Київської області 76% освітніх закладів забезпечені укриттям. Це 27 садків і 53 школи. Ще 12 закладів використовують сховища інших установ, які розташовані поряд.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua