На Київщині почав працювати офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти

Колаж, Денис Пристай

На Київщині почало працювати регіональне представництво офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти. Ті, хто через війну втратили зв'язок з рідними, можуть зв'язатися з координаторами безпосередньо або через гарячу лінію.

Про це повідомляється на сайті Кабінету міністрів.

Загалом в Україні працює 10 регіональних представництв.

"Пошук зниклих безвісти ведемо постійно, працюємо в режимі 24/7. Регіональні координатори щоденно приймають велику кількість громадян, рідні яких не виходять на зв’язок. Працюючи безпосередньо на місцях, наші Центри не лише допомагають у прийомі заявок від родичів, а й дізнаються більше деталей про зниклих. У пошуку буває важлива кожна з них", – зазначив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Фото: Урядовий портал

Зв’язатися з регіональними координаторами можна безпосередньо або через гарячу лінію: 0 800 339 247.

Фото: Урядовий портал

У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за номером телефону: (095) 896-04-21.

Також повідомити про зниклих осіб можна безпосередньо Уповноваженому: (099) 792-01-26.

Що відомо

  • Українці, що втратили зв’язок з рідними через війну, зможуть звернутися по допомогу безпосередньо за місцем проживання. Майже у всіх областях відкриються представництва офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
  • За даними поліції Київщини, станом на 1 вересня внаслідок російської військової агресії зниклими безвісти вважаються 207 людей.
  • На Київщині внаслідок російської військової агресії зниклими безвісти досі залишається четверо дітей. Їх поліція ще не знайшла. Вони можуть перебувати на території Білорусі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua