На Київщині понад 30 родин отримали нове житло замість осель, зруйнованих війною

Фото: КОВА

На Київщині 31 родина з тих, які втратили житло через російську військову агресію, отримали ключі від квартир. Їх придбали за програмою "Нова оселя" за кошти з обласного бюджету.

Про це повідомляє пресслужба Київської військової адміністрації.

Житло отримали родини з 9-ти громад Київщини. Це — багатодітні сім’ї та сім’ї з дітьми та вагітними жінками; родини, що мають чоловіків у лавах ЗСУ чи у російському полоні; сім’ї, які втратили рідних через вторгнення Росії в Україну. Їхні домівки, зруйновані війною, неможливо відновити або ж це є економічно недоцільним. Нове житло розташоване у Броварах, Богуславі, Борисполі, Ірпені, Макарові. Квартири мають від однієї до п’яти кімнат.

Т. в. о. голови Київської ОВА Дмитро Назаренко вручає сертифікат на отримання нового житла. Фото: КОВА

Вручення ключів відбулося у приміщенні КОВА. На заході були присутні тимчасовий виконувач обов’язків голови Київської ОВА Дмитро Назаренко, представники від районів та громад.

Фото: КОВА

Як повідомили в КОВА, на Київщині близько 27 тисяч зруйнованих об'єктів. Програма "Нова оселя" продовжує діяти у регіоні.

Що відомо про відбудову Київщини

На початку 2023 року стало відомо, що у Київській області відновили понад 5 700 об’єктів, майже 3 500 – частково, пошкоджених через вторгнення РФ. Для розміщення жителів Київщини, які внаслідок російської агресії втратили житло, викуповують квартири та будуватимуть нові житлові комплекси в Ірпені та Бородянці.

На Київщині за кошти, зібрані на платформі UNITED24, відбудують 18 житлових будинків у 5 населених пунктах — Ірпені, Бородянці, Гостомелі, селах Бузова та Мила. Реалізація проекту почнеться з міста-героя Ірпеня.

Протягом 2022 року в Ірпені повністю відновили 308 багатоповерхових і 120 приватних будинків, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії. Ще 140 багатоповерхівок та близько 1500 будинків приватного сектору — потребують поточного чи капітального ремонту.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua