На Київщині повноцінно запрацював Координаційний центр Уповноваженого зі зниклих безвісти

Родичі зниклих безвісти під час війни на Донбасі вийшли на акцію під Офіс Президента, 3 грудня 2021 р. Фото: Єлизавета Серватинська / Суспільне

Офіс регіонального центру зниклих безвісти на Київщині розташують на базі Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова. Про це повідомив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Він зазначив, що саме через регіональні центри надходитиме первинна пошукова інформація щодо зниклих українців.

"Київщина – регіон, який пережив жорстоку окупацію, бачив звірства загарбників, катування мирних мешканців. Дуже багато людей зникло безвісти саме тут. Маю великі сподівання, що допоможемо знайти зниклих, відновити зв’язок з тими, кого шукають рідні", – розповів Котенко.

Зв’язатися з регіональними координаторами можна безпосередньо за номером телефону: (097) 433-46-22 або через гарячу лінію: 0 800 339 247.

У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за телефоном: (095) 896-04-21.

Також повідомити про зниклих безвісти можна безпосередньо Уповноваженому: (099) 792-01-26.

Що відомо

  • У вересні на Київщині почало працювати регіональне представництво офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти. Загалом в Україні працює 10 регіональних представництв.
  • Українці, що втратили зв’язок з рідними через війну, зможуть звернутися по допомогу безпосередньо за місцем проживання. Майже у всіх областях відкриються представництва офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
  • За даними поліції Київщини, станом на 1 вересня внаслідок російської військової агресії зниклими безвісти вважаються 207 людей.
  • На Київщині внаслідок російської військової агресії зниклими безвісти досі залишається четверо дітей. Їх поліція ще не знайшла. Вони можуть перебувати на території Білорусі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua