На Київщині презентували кінологічні авто, які передав фонд Говарда Баффета

Чотири кінологічних авто, які надав поліції Київщини Фонд Говарда Баффета. Фото: Андрій Нєбитов / Facebook

Чотири новітніх кінологічних автомобілі презентували сьогодні, 15 березня, в Обухівському районі на Київщині. Транспортні засоби надав фонд Говарда Баффета. Кожне авто призначене для перевезення одразу чотирьох поліцейських собак і чотирьох кінологів.

Як повідомив під час презентації начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов, автомобілі обладнані кондиціонерами і температурний режим завжди буде комфортним для собак.

Кінологиня зі службовим собакою. Фото: Андрій Нєбитов / Facebook

"Ці автівки потужні, і дуже важливо відмітити, що вони були перероблені спеціально для кінологів у Нідерландах", — розповів Андрій Нєбитов.

Ці машини розподілять по чотирьох локаціях поліцейських-кінологів на території області.

Загалом, за його словами, поліція Київщини має 55 службових собак, які виконують роботу по різних напрямках.

"Є і пошукові собаки, і собаки, які допомагають шукати зброю, вибухівку, і собаки, які шукають людей та, звичайно, тіла загиблих, ті собаки, які шукають наркотики. Усьому цьому передує дуже важка підготовка цих собак і, звичайно, це колосальна робота саме кінологів", — сказав начальник поліції Київщини.

Він додав, що філантроп Говард Баффет під час поїздки на Київщину відзначив роботу кінологічного центру поліції регіону в Ірпені і передав для поліції Київської області 10 бельгійських вівчарок, які вже працюють.

Поліцейський службовий собака. Фото: Андрій Нєбитов / Facebook

Протягом 2022 року поліцейські Київщини разом зі службовими собаками здійснили понад 1400 виїздів по території області і це найбільший показник по всій Україні. Роком раніше таких виїздів було понад 800.

Як повідомив Андрій Нєбитов, також планується відкрити кінологічний центр у Бучанському районі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua