На Київщині сапери мінують шляхи ймовірного вторгнення військ РФ — Павлюк

На Київщині сапери мінують шляхи ймовірного вторгнення РФ Фото: Олександр Павлюк/Telegram

На випадок повторного вторгнення РФ підрозділами угруповання сил та засобів оборони Києва нарощується, зокрема, система інженерних загороджень на півночі Київської області.

Про це повідомляє заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк.

Зазначається, що інженерно-саперні підрозділи, в першу чергу, мінують танкодоступні ділянки місцевості та шляхи ймовірного висування противника, а це — дороги, лісові смуги, лінії електропередач, тощо.

На Київщині сапери мінують шляхи ймовірного вторгнення РФ Фото: Олександр Павлюк/Telegram

"Мінування ділянок місцевості проводиться з метою недопущення швидкого вклинення противника в бойові порядки наших підрозділів для подальшого нанесення йому вогневого ураження засобами артилерії",— каже Павлюк.

На Київщині сапери мінують шляхи ймовірного вторгнення РФ Фото: Олександр Павлюк/Telegram

За його словами, сапери виконують поставлені бойові завдання в будь-яку пору року чи доби, за будь-яких погодних умов.

Що відомо про плани Росії захопити Київ

Президент Росії Володимир Путін ніколи не відмовиться від планів захопити столицю України та може спробувати зробити це вдруге, заявив командувач Об’єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв. За його словами, поки що прямої загрози Києву немає, однак Росія може спробувати накопичити та застосувати необхідні сили.

Росія готує близько 200 тисяч нових військових і знову спробує атакувати Київ. Про це в інтерв'ю The Economist сказав головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Наприкінці жовтня начальник ГУ розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що ознак щодо можливого наступу на Київ з Білорусі немає. Він підтвердив, що Росія перекидає до Білорусі свої підрозділи, але цієї кількості не достатньо для формування ударних угрупувань, які можуть здійснити наступ.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua