На Київщині створять нові парки та заказники, аби зберегти різновиди рослин та тварин області

Фото: Unsplash

Київська обласна рада підтримала рішення створити на території регіону 22 об’єкти природно-заповідного фонду України. Їх облаштують у Білоцерківському, Броварському, Вишгородському та Фастівському районах на площі майже 600 га. Про це повідомили у КОВА.

Також розширять на 9 га території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Зелена брама" в с. Софіївська Борщагівка Бучанського району.

У Київоблраді зазначили, що ці рішення допоможуть зберегти цінні природні комплекси та зелену заповідну зону регіону, а також генофонд рослинного і тваринного світу.

Що відомо

  • Господарський суд Київської області скасував рішення про державну реєстрацію прав на земельні ділянки Фастівщини, вартість яких понад 900 мільйонів гривень. Їх повернули державі, а саме Київській обладміністрації.
  • Цей же суд повернув державі землі природно-заповідного фонду на території Чернечого лісу в Обухівському районі. Їхня вартість сягає близько 440 мільйонів гривень.
  • У власність держави повернули ділянку ландшафтного заказника "Бориспільські острови" на Київщині, вартість якої понад 200 мільйонів гривень.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua