На Київщині триває укріплення рубежів оборони та зміцнення позицій — Кулеба

Фото: Олексій Кулеба/Telegram

У Київській області сили оборони нарощують рубежі та зміцнюють позиції на випадок повторного вторгнення РФ. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Сьогодні, 9 січня, він перевірив, як на позиціях регіону облаштовані вогневі споруди та бліндажі.

Фото: Олексій Кулеба/Telegram

"У постійній комунікації та плідній співпраці з військовими. Нарощуємо рубежі, забезпечуємо бійців усім необхідним – технікою, спецзасобами та оснащенням. Важливо, щоб наші військові перебували в комфортних умовах", — зазначив Кулеба.

Фото: Олексій Кулеба/Telegram

Що відомо про плани Росії захопити Київ

Президент Росії Володимир Путін ніколи не відмовиться від планів захопити столицю України та може спробувати зробити це вдруге, заявив командувач Об’єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв. За його словами, поки що прямої загрози Києву немає, однак Росія може спробувати накопичити та застосувати необхідні сили.

Росія готує близько 200 тисяч нових військових і знову спробує атакувати Київ. Про це в інтерв'ю The Economist сказав головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Наприкінці жовтня начальник ГУ розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що ознак щодо можливого наступу на Київ з Білорусі. Він підтвердив, що Росія перекидає до Білорусі свої підрозділи, але цієї кількості не достатньо для формування ударних угрупувань, які можуть здійснити наступ.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua