Фото: Олексій Кулеба / Telegram
На Київщині відкрились вже 259 "Пунктів Незламності". Про це повідомив голова КОВА Олексій Кулеба.
"Поки енергетики працюють над відновленням електропостачання, жителі області приходять, щоб зігрітися, підключитися до Wi-fi та підзарядити телефони", — зазначив він.
Також у них люди плетуть сітки та читають книги, розповідає Кулеба. Відвідувачі навіть встигли облаштувати собі міні-коворкінги.
Фото: Олексій Кулеба / Telegram
Фото: Олексій Кулеба / Telegram
Адреси найближчих пунктів можете дізнатися на офіційних сторінках Київської ОВА, органів місцевої влади та на сайті "Пункти Незламності".
Що відомо
- На Київщині підготували 754 пункти обігріву, які облаштували у кожній громаді області. Вони працюватимуть, коли температура повітря знизиться, а також під час можливих відключень електроенергії та опалення. Пункти обігріву будуть стаціонарні та мобільні.
- З'явилася інтерактивна карта пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області.