На Київщині відновили понад 10 тисяч пошкоджених житлових будинків

Фото: АР

У Київській області повністю або частково відновили вже 11 784 об'єкти, зокрема завдяки допомозі міжнародних партнерів та держави. Про це повідомив заступник голови КОВА Микола Бойко.

Найбільше відновлено пошкоджених через вторгнення РФ приватних та багатоповерхових будинків — це 10 365 будівель. Серед них повністю відновили 6 478 об'єктів, а 3 887 – частково, але там забезпечено життєдіяльність.

Також триває відбудова об’єктів соціальної сфери: повністю або частково відновили 187 шкіл та садочків, 100 закладів охорони здоров’я, 66 ЦНАПів.

"Тривають поточні ремонти, а зважаючи на масштаби зруйнованого, роботи ще дуже багато. Завдяки спільній роботі всіх органів влади та сприяння наших закордонних партнерів ми з впевненістю дивимося в майбутнє", — зазначив Бойко.

Що відомо про відбудову Київської області

На Київщині в лютому-березні 2022 року зафіксовані руйнування у 46 з 69 територіальних громад. За минулий рік в області відновили 5 551 об’єкт інфраструктури, а частково — 3 460.

Станом на початок квітня 2023 року, в області відновили повністю та частково 11 449 об'єктів.

Для розміщення жителів Київщини, які внаслідок російської агресії втратили житло, викуповують квартири та будувати нові житлові комплекси в Ірпені та Бородянці.

У липні 2023 року в бюджеті Київської області додатково передбачили 87 мільйонів гривень на відбудову населених пунктів Київщини, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

З резервного фонду обласного бюджету Київщини 145 мільйонів гривень спрямували на подолання наслідків російської військової агресії та відновлення регіону. Із них 100 мільйонів — на розвиток і утримання автомобільних доріг та відповідної інфраструктури, ще 2 мільйони — на роботу територіальної оборони та інші заходи, пов'язані з військовою агресією.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua