На Київщині відновили понад 4 600 об’єктів, пошкоджених через війну — Кулеба

Пошкоджений внаслідок обстрілів будинок в Ірпені. Ірпінь, Київська область. Фото: RebuildUA

На Київщині повністю відновлено 4652 об'єкти, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії. Із них 3776 — це житлові багатоквартирні і приватні будинки. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Він поінформував, що частково відновлено та забезпечено життєдіяльність 3021 будинку, ще у 1356 — почали відновлювальні роботи.

Також повністю відновили 153 заклади освіти, 77 закладів охорони здоров'я і 34 адмінбудівлі і ЦНАПи.

Олексій Кулеба також додав, що у майже 900 закладах освіти області облаштовані укриття.

Автор: Юрій Свиридюк

Що відомо відновлення об'єктів на Київщині

У липні цього року в бюджеті Київської області додатково передбачили 87 мільйонів гривень на відбудову населених пунктів Київщини, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

У вересні стало відомо, що у Бучі знесуть 372 приватних і два багатоповерхових будинки. Вони зазнали суттєвих руйнувань внаслідок російської військової агресії і не підлягають відновленню.

Наприкінці жовтня у Бучі та Ворзелі Київської області відновили два будинки, які були пошкоджені на початку російського вторгнення. Зокрема, відбудували покрівлю, відновили фасади, замінили вікна та двері та частково відремонтували пошкоджені квартир.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua