На Київщині відновили роботу 675 дитячих садочків. Більшість із них працюють офлайн

Фото: УНІАН

У Київській області відновили роботу 675 закладів дошкільної освіти. Із них 602 заклади комунальної та 73 – приватної форм власності. Працюють в очному, змішаному форматах та дистанційно. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Дошкільну освіту за різними формами навчання отримують 47116 дітей, 1615 із них – із родин внутрішньо переміщених осіб.

В очному та змішаному форматах працюють 420 дитячих садків усіх форм власності. До них зараховано понад 22 тисячі дітей.

"Наголошуємо, що робота дошкільних закладів в очному форматі відновлюється лише за погодженням із місцевою адміністрацією. Найбільша кількість дитячих садків працює у Броварському, Бучанському та Білоцерківському районах", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дистанційно продовжують працювати 255 комунальних закладів для 14880 дітей.

Що відомо

  • Освітні заклади Київської області повністю готові до роботи. 86% працюватимуть в очному або змішаному форматі, 14% — дистанційно.
  • Укриття повинні бути в кожному освітньому закладі Києва та Київщини, або у безпосередній близькості до них, і розраховані на всіх дітей і дорослих.
  • Школярів та вчителів навчатимуть правилам поведінки під час повітряної тривоги та мінної безпеки.
  • У Київщині за навчальними закладами, які працюватимуть офлайн або за змішаною системою, планується закріпити наряди поліції. У разі обстрілів російськими військовими закладів освіти, вони прибуватимуть для надання невідкладної допомоги.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua