На Київщині виріс попит на зйомки кіно та реклами після деокупації області

Фото: КОВА

Після деокупації Київської області інтерес української та міжнародної кіноспільноти до зйомки тут документальних, художніх фільмів, реклами та іншого відеоконтенту значно виріс. Про це повідомили у КОВА.

Аби отримати дозвіл на зйомку, потрібно за 5 днів до запланованої дати поінформувати військову адміністрацію області.

Заступник голови КОВА Олег Торкунов провів нараду з представниками кіноідустрії. Вони обговорили порядок проведення відеозйомки в умовах воєнного стану, алгоритм отримання дозволу, можливість проведення зйомок у нічний час та переміщення знімальної групи під час комендантської години.

"Українське кіно набуває зовсім іншого змісту. Наразі це інструмент впливу на населення та його настрої. Висвітлення нашої історії є спільним інтересом. Однак наша область може бути ціллю для ворога, і кіноспільноті варто бути максимально обережними", – зазначив Торкунов.

Що відомо

  • Гурт Kalush Orchestra, який переміг на конкурсі Євробачення-2022 випустив кліп на переможну пісню "Stefania". На відео — жінки, які захищають та рятують своїх дітей від війни в Україні. Його знімали в Бородянці, Ірпені, Бучі та Гостомелі.
  • "Антитіла" та Ед Ширан презентували спільну пісню. Зйомки відео на рімейк пісні 2step проходили в Ірпені, Києві та Харківській області.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua