На Київщині удвічі збільшили кількість поліцейських нарядів

Фото: Поліція Київської області/Facebook

На Київщині удвічі збільшено кількість поліцейських нарядів для підтримання правопорядку на вулицях у темний час доби. Правоохоронці також чергуватимуть у "Пунктах незламності" і готові прийняти громадян у своїх відділках, щоб забезпечити теплом і зв’язком.

Як інформує пресслужба поліції Київської області, силовики патрулюють автошляхи і неосвітлені вулиці, перевіряють торгові точки щодо можливої реалізації контрафактних товарів. Правоохоронцям допомагають бійці добровольчих формувань територіальних громад.

Поліція Київщини продовжить забезпечувати правопорядок у громадах. Фото: Поліція Київської області/Facebook

Поліція Київщини продовжить забезпечувати правопорядок у громадах. Фото: Поліція Київської області/Facebook

Особливу увагу патрульні приділяють безпеці дорожнього руху, перевіряючи, наскільки готові до зими автомобілісти, чи дотримуються вони швидкісного режиму та безпечної дистанції.

Крім того, як повідомив керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов під час брифінгу, правоохоронці чергуватимуть у "Пунктах незламності", які створюються на території області, для підтримання правопорядку і надання допомоги громадянам.

Андрій Нєбитов додав, що всі управління поліції Київщини є енергонезалежними, то ж у разі надзвичайної ситуації правоохоронці готові прийняти громадян у своїх відділках. Людей зможуть забезпечити гарячою їжею, обігрівом та інтернет-зв’язком, зазначив керівник поліції Київської області.

Що відомо

  • Поліція Київської області оголосила про додаткові заходи задля забезпечення правопорядку у темну пору доби ще наприкінці жовтня — через атаки військ РФ на об'єкти інфраструктури і викликані цим проблеми з електрикою. Для забезпечення правопорядку у пристоличному регіоні збільшили кількість автомобільних та піших патрулів.
  • На початку листопада правоохоронці Київської області склали список найпоширеніших схем шахрайства, жертвами яких стають довірливі громадяни.
  • Із початком снігопадів на дорогах Київщини сталося понад 300 аварій, тож правоохоронці Київщини проводять профілактичні бесіди з громадянами щодо кермування під час складних погодних умов.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua