На Київщині знайшли останки вбитої росіянами людини

Фото: Андрій Нєбитов/Telegram

Останки вбитої російськими військовими людини виявили у селі Мощун Бучанського району. На земельній ділянці неподалік лісу поліцейські знайшли присипаний землею череп.

Про це повідомив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

"Під час огляду встановили, що кістки черепа мають пошкодження, які можуть вказувати на те, що людину стратили. Нині останки скерували на судмедекспертизу", — сказав Нєбитов. 

За його словами, станом на 9 вересня було виявлено 1360 тіл загиблих під час активний бойових дій на Київщині.  

Що відомо

  • Станом на 1 вересня на Київщині було виявлено 1356 тіл мирних жителів, яких російські військові вбили під час окупації частини регіону. Зниклими безвісти вважаються 207 людей. Протягом останнього місяця поліцейські ідентифікували близько ста загиблих цивільних
  • На колишніх позиціях армії РФ у селі Здвижівка Бучанського району поліція виявила ще одне тіло вбитого росіянами цивільного. У чоловіка були зв'язані руки і чохол на голові.
  • 15 серпня поліція Київщини неподалік Здвижівки виявила тіло ще одного вбитого під час окупації мирного жителя. Машину 58-річного жителя Бучанщини та його сім‘ї війська РФ обстріляли в кінці лютого, коли мирні мешканці намагались евакуюватись з окупованого  району Київської області. На початку квітня виявили тіла двох інших членів цієї сім'ї, а тіло батька за кілька місяців у серпні.
  • Поблизу окопів російських військових знайшли захоронення у селі Блиставиця, поблизу Здвижівки виявили могилу з саморобним хрестом, а біля Нового Залісся побачили зв'язаного мотузкою мирного жителя.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua