На Київському іподромі пройдуть змагання коней рисистих порід

Змагання коней рисистих порід Фото: КМДА

На Київському іподромі 13 серпня пройдуть змагання коней рисистих порід. Відбудуться десять заїздів, у яких візьмуть участь 42 рисаки.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради із посиланням на комунальне підприємство "Київський іподром".

Зазначається, що на цю подію зберуть першокласних представників рисистихКоней цих порід використовують для перевезення вантажів, на різних сільськогосподарських роботах, швидкої їзди в екіпажах та спорті порід. Відвідувачі та любителі таких змагань побачать у дії найшвидших і наймайстерніших коней, які готові змагатися за перемогу на біговій доріжці іподрому.

"Змагання будуть напруженими та захопливими. Наїзники продемонструють вишуканість та взаємодію зі своїми рисистими кіньми. Така подія стане справжнім святом для всіх присутніх, зарядивши всіх енергією спортивної боротьби та винятковими виступами",— йдеться у повідомленні.

Захід відбудеться на Київському іподромі за адресою: проспект Академіка Глушкова, 10. Початок о 12:45. Вхід на територію іподрому безплатний. Задля безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно залишити територію та прямувати до найближчого укриття (станція метро "Іподром), підсумували у КМДА.

Що відомо про змагання на іподромі у Києві

23 липня, на Київському іподромі відбулися змагання коней рисистих порід. У програмі — одинадцять заїздів для 49 рисаків. Такі ж випробування для коней відбувалися й 11 червня. Було вісім заїздів, у яких взяли участь 46 рисаків.

7 травня на Київському іподромі відкрили біговий сезон. Змагалися коні французької рисистої породи. Провели шість заїздів, у яких взяли участь 34 рисаки.

У січні у Києві на іподромі провели благодійний турнір з конкуру. Всі кошти, зібрані зі стартових внесків та донатів від глядачів, направили на потреби Збройних сил України.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua