На київському пляжі з найбільшою кількістю потопельників облаштували рятувальний пост

Рятувальники моніторять ситуацію на воді. Фото: КП «Плесо» / Facebook

Додатковий пост рятувальників облаштували на київському пляжі "Райдуга". За купальний сезон там загинули 8 людей.

Про це повідомляє комунальне підприємство "Плесо".

Рятувальники з додаткового посту щогодинно патрулюватимуть озеро в Дніпровському районі. Згідно із статистикою, пляж "Райдуга" входить у топ-3 найнебезпечніших зон відпочинку в столиці.

Найбільшу кількість потопельників із травня по вересень включно зафіксували у озері Райдужне — 8 загиблих. Також в озерах Оболонського району: Йорданське та Міністерське — по 6 в кожному.

"На Райдужному є офіційний пляж і лайфгарди врятували 9 людей. Проте на озерах Йорданське та Міністерське облаштовані пляжі відсутні взагалі", — зазначили в комунальному підприємстві.

Що відомо про трагічні випадки на воді у Києві у серпні

7 серпня на озері "Райдужне" загинула дівчинка під час купання неподалік від берега. Водолази дістали тіло дівчинки з глибини 1,7 м на відстані 10 м від берега. Обставини трагічного випадку встановлюватимуть правоохоронці.

У неділю, 6 серпня, рятувальні служби отримали повідомлення про двох потопельників. На озері Редькине знайшли тіло чоловіка. Про подібний випадок за годину повідомили з Набережно-Корчуватської дамби. В річці Коник потонув чоловік. Тіло потопельника водолази дістали з глибини п’яти метрів та на відстані 12 метрів від берега.

Згодом, у цей же день, 6 серпня рятувальники повідомили про ще одну смерть на воді.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua