На лівому березі Києва відключення електроенергії триваліші – YASNO

Фото: AP Photo/Emilio Morenatti

Відключення електроенергії у Дарницькому та Дніпровському районах Києва дещо триваліші, ніж в решті столиці. Про це повідомив гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко.

"Там один з двох із об'єктів генерації не може давати достатньо потужності, якої потребують споживачі, а отже працює тільки інший об'єкт і лише його дві магістральні лінії. Вони часто перенавантажуються", – пояснив він.

За словами Коваленко, енергетики роблять усе можливе, щоб відновити повноцінне постачання. Проте він просить завчасно підготуватись до можливих відключень: запастися ліхтариками, водою та заклеїти вдома вікна.

Що відомо

  • У столиці 1 грудня, скоротилась кількість споживачів, яким відключили електроенергію. У четвер без світла були близько 652 тисяч споживачів, тоді як днем раніше — 953 тисячі.
  • У Києві до переліку будинків, де відключатимуть світло, додалося ще близько 750 багатоповерхівок. Ці будинки дотепер живилися за тими ж лініями, що і об‘єкти критичної інфраструктури, і мали світло незалежно від відключень. Частину домівок перепідключають до інших ліній, де це неможливо – вимикатимуть вручну ЖЕКи, ОСББ чи керуючі компанії.
  • Кияни заборгували за електрику понад 300 млн грн, і це — без урахування споживання за листопад. Від своєчасної оплати за надані послуги залежить швидкість ремонту енергомереж.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua