На обласному етапі учнівських олімпіад Ірпінську громаду представлятимуть 70 ліцеїстів

У другому (регіональному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, який завершився у грудні, взяли участь 379 учнів 6–11-х класів із 10 закладів загальної середньої освіти Ірпінської громади. Переможцями та призерами стали 206 ліцеїстів: перші місця вибороли 70 із них, другі – 72, треті – 64. Переможці представлятимуть громаду на обласному етапі олімпіад. Про це повідомило міське управління освіти і науки.

«Впродовж двох місяців найкращі учні закладів освіти громади випробовували свої сили в інтелектуальних змаганнях з 19 навчальних предметів. У цьому навчальному році учнівські олімпіади проходили в особливих умовах. Але попри виклики та випробування сьогодення, незважаючи на постійні повітряні тривоги, відсутність світла та зв’язку, педагоги та учні доклали максимум зусиль, щоб показати найвищі результати», – зазначається в повідомленні.

У загальношкільному рейтингу першу сходинку зайняла команда учнів Гуманітарного ліцею «Лінгвіст», другу – учні Академічного ліцею НУБіП України, на третьому місці – команда Академічного ліцею «Мрія».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua