На Півночі росіяни та білоруси намагаються скувати дії ЗСУ — Генштаб

На північному напрямку російські окупанти та білоруські війська проводять демонстраційні дії, щоб скувати дії підрозділів Збройних Сил України

На північному напрямку російські окупанти та білоруські війська проводять демонстраційні дії, щоб скувати дії підрозділів Збройних Сил України. Про це стало відомо зі зведення, яке опублікувала прес-служба Генерального штабу ЗСУ у соціальних мережах.

Відомо, що на Волинському, Поліському та Сіверському напрямках особливих змін немає — продовжуються демонстраційні дії військ, аби скувати дії українських підрозділів. У Генштабі зазначили, що росіяни проводять додаткові заходи щодо посилення українсько-російського кордону на території Брянської області РФ.

Нагадаємо, що у Генеральному штабі Збройних Сил України прокоментували вибухи на аеродромі Зябрівка на території Гомельської області Білорусі. Про це повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу.

За його словами, у місцях розташування російських окупантів та військових баз Росії ніколи не буває безпечно.

«Це відомо всьому світу. І навіть вищі сили нам допомагають відновити справедливість. ЗСУ потрібна допомога всіх сил добра, і наших громадян, і країн-партнерів, і всіх небайдужих громадян Росії та Білорусі, які мешкають з Україною в серці», — заявив Громов. Ймовірно, натякаючи, що до вибухів на аеродромах могли бути причетні партизани.


Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua