На Подільському узвозі завершують заміну бруківки (ФОТО)

Як тривають ремонтні роботи

У Подільському районі Києва дорожники завершують оновлення гранітного покриття на Подільському узвозі. Про це розповів перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Микола Поворозник, передають Pro-KYIV.in.ua.

За його словами, з необхідних 3,5 тисячі квадратних метрів покриття на Подільському узвозі вже замінили близько 2,4 тисяч квадратних метрів бруківки та встановили 758 метрів бордюрів. Наразі столичні комунальники готуються до ремонту тротуару та демонтують старе покриття. Завершити ремонтні роботи на Подільському узвозі планують на початку вересня.

Взагалі цього року у Києві роблять акцент саме на оновленні вулиць із гранітною бруківкою. Таке покриття вже замінили на Володимирському узвозі. Ремонтні роботи тривають на вулиці Шовковичній.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що в Ірпені протягом кількох днів в районі залізничного мосту будуть перекривати рух автомобільного транспорту. Обмеження руху пов’язано з проведенням ремонтних робіт. Планується, що до 13 серпня проведуть відновлення залізничного мосту та інфраструктури залізниці в Ірпені.

Нагадаємо, у Києві необхідно скоротити тривалість комендантської години. Про це йдеться у відповідній петиції, оприлюдненій на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації. Автор петиції Іван Мірошниченко обґрунтовує своє звернення до столичної влади тим, що громадський транспорт, на його думку, зарано припиняє свою роботу у Києві через комендантську годину.

Читайте також, як на закритій станції метро у Києві влаштували банкет та чому через це обурені люди.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua