На Подолі планують нові зони відпочинку: киян запрошують до обговорення

Ранковий Поділ (ілюстративне). Фото: Подільська РДА у м. Києві/Facebook

Жителів Києва запрошують до громадського обговорення ідей поліпшення благоустрою на столичному Подолі. Від громадян хочуть почути пропозиції щодо облаштування зон відпочинку, спортивних та ігрових майданчиків на деяких локаціях у Подільському районі.

Про це інформує Департамент суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації у Facebook.

Публічні консультації стосуються благоустрою територій в межах проспекту Правди, вулиці Наталії Ужвій, вулиці Новомостицької та провулку Квітневого.

Жителі столиці можуть залишати пропозиції, заповнивши спеціальну форму. Висловити свою думку можна до 21 вересня.

За допомогою громадського обговорення Подільська райдержадміністрація у Києві сподівається розробити проєкт розвитку вказаних територій, аби вони відповідали потребам мешканців житлового масиву Мостицький.

Що відомо про створення зон відпочинку і поліпшення благоустрою в Києві

За 2022 рік інспектори винесли понад 38 тисяч приписів щодо порушень Правил благоустрою Києва. Найбільша кількість пов'язана з незаконним встановленням тимчасових споруд, МАФів — близько 6 тисяч.

У травні цього року влада Києва почала перевірки територій після демонтажу незаконних МАФів. У КМДА планують на деяких локаціях замість колишніх торгових точок облаштувати сквери чи громадські простори.

У Києві планують продовжити ремонтні роботи і розпочати капітальні ремонти у понад 30 скверах і парках.

У Києві облаштовують сквер замість незаконних кіосків біля метро "Берестейська". На вулиці Табірній висадили більше 1200 багаторічних, 900 злакових рослин та 300 кущів бирючини.

Біля метро Героїв Дніпра у Києві з'явилася оновлена зелена зона. Перед початком ремонтних робіт тут демонтували 160 МАФів.

У Дарницькому районі Києва стартували роботи з облаштування парку "Срібний Кіл".

У трьох парках Києва з'явились майданчики для гри в петанк.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua