На реабілітацію до Польщі відбула друга група киян-ветеранів війни

Фото: Марина Хонда/Facebook

До польського міста Тарнув відбула друга група з 19 киян-ветеранів війни та членів їхніх родин. Закордоном кияни проходитимуть психологічну, фізичну та соціальну реабілітацію. Фінансує програму польська сторона, повідомила заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

Вона зазначила, що програмою лікування для українських ветеранів, окрім фізичних вправ, передбачені сеанси іпотерапії. Разом з тим польська сторона обіцяє для ветеранів та їхніх сімей насичену культурну програму. Загалом таку реабілітацію в сусідній країні пройдуть 180 українських захисників. Усі витрати на проживання, організацію харчування і проведення програми реабілітації взяла на себе польська сторона за сприяння Почесного консульства України в місті Тарнув.

Перша група киян-ветеранів війни та їхніх родичів повернулася додому після реабілітації в Польщі 30 жовтня. Стати учасником програми можна, звернувшись до Київського міського центру допомоги учасникам Антитерористичної операції, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 25. Телефон відділу медичного обслуговування: +380674434311. Також можна заповнити онлайн анкету.

Що відомо

  • У вересні 2022 року було оголошено про підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією міст України та Міністерством ветеранів. Документ підписали голова Асоціації міст і мер Києва Віталій Кличко та міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Задокументована співпраця спрямована на надання соціального захисту, забезпечення соціальної та професійної адаптації, а також надання психологічної підтримки ветеранам.
  • В Україні вперше розробляється система онлайн-послуг для ветеранів. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль.
  • До одного мільйона гривень на розвиток власної справи — “Український ветеранський фонд” запускає програму фінансування бізнесу ветеранів російсько-української війни, їхніх родичів та родичів загиблих захисників.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua