На реконструкції алеї на Андріївському узвозі розікрали 1,4 млн

На реконструкції алеї на Андріївському узвозі розікрали 1,4 млн

Фото: Вікіпедія Андріївський узвіз

Посадовець, знаючи, що вартість будівельних матеріалів завищена, підписав акт приймання виконаних будівельних робіт, а комунальне підприємство оплатило матеріали за завищеними цінами.

Поліцейські повідомили про підозру заступнику директора комунального підприємства, який завдав збитків бюджету столиці у понад мільйон гривень під час реконструкції пішохідної алеї Андріївського узвозу. Про це повідомила пресслужба МВС України.

Повідомляється, що комунальне підприємство уклало договір із підрядником про виконання реконструкції сходів та благоустрою прилеглої території в межах пішохідної алеї Андріївського узвозу. Відповідальний за вказаний напрямок роботи посадовець, знаючи, що вартість будівельних матеріалів завищена, підписав акт приймання виконаних будівельних робіт, а комунальне підприємство оплатило матеріали за завищеними цінами.

«Дії підозрюваного призвели до збитків бюджету столиці на суму майже 1,4 млн грн», — констатують в МВС.

Посадовцю загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на термін до трьох років і з конфіскацією майна.

Нагадаємо, директору департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації повідомили про підозру у розтраті мільйона гривень на відновленні тротуару.

Керівник київського КП розкрадав мільйони на ремонті доріг — прокуратура

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua