На річці Десна підриватимуть льодовий затор. Коли жителі чутимуть звуки вибухів

Фото: КМВА/Telegram

Через те, що на річці Десна підриватимуть льодовий затор 12 лютого, на лівому березі та в Оболонському районі столиці можуть бути гучні звуки вибухів. Про це повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації.

"Підрив криги здійснюватимуть наші піротехніки. Мета — знизити рівень води та запобігти підтопленню в прибережних зонах",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації закликають зберігати спокій та дотримуйтеся правил безпеки. А під час повітряної тривоги негайно переходити до укриттів.

Що відомо про ситуацію на річці Десна

10 лютого жителям Київщини повідомили про можливий підйом води на річці Десна у найближчі кілька днів і пов’язане з цим підтоплення.

На початку лютого на річці Десна ліквідовували льодові затори, щоб уникнути підтоплення прибережних територій. Піротехніки ДСНС розбивали нагромадження криги з допомогою вибухівки.

У Київській області 21 січня через льодовий затор на р. Десна спостерігався підйом води в районах населених пунктів Зазим’я, Пухівка та Рожни. Зафіксовано підтоплення близько 20 домогосподарств. У регіоні створено штаб для ліквідації події.

У ніч проти 21 січня киян попередили про підрив криги на річці Десна на Київщині. Зранку 21 січня жителям Київщини знову повідомили про планові вибухи у зв'язку з підривом льоду на річці Десна в районі сіл Погреби та Зазим'я. На ранок 22 січня внаслідок проведених підривних робіт рівень води в Десні почав знижуватись.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua