На шляху місії МАГАТЕ на Запорізькій АЕС знайшли російські міни (відео)

Сапери виявили міни на шляху слідування представників МАГАТЕ до Запорізької АЕС.

Сапери виявили міни на шляху слідування представників МАГАТЕ до Запорізької АЕС. Фото: t.me/otarnavskiy

Сьогодні, 3 серпня, українські сапери виявили дві російські протипіхотні міни на шляху, яким рухалися члени місії МАГАТЕ. 

Як повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія», бригадний генерал Олександр Тарнавський, сьогодні зранку нашим саперам вдалося виявити дві ворожі протипіхотні міни на шляху слідування місії Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) до Запорізької атомної електростанції.

За словами Тарнавського, українським саперам вдалось знешкодили виявлені міни, зокрема стрілецькою зброєю.

Народний депутат Сергій Рудик, який перебуває на військовій службі, заявив, що сапери помітили міни за поворотом абсолютно випадково.

Рудик додав, що очевидно, за задумом росіян, міни мали підірвати необережних пішоходів, які могли би зайти на цю територію. І звинуватити українську владу у тому, що вона не забезпечила заходи безпеки для представників ООН. Завдяки професіоналізму наших саперів цього не відбулося.

Раніше ми також писали, що російські військові вводять в оману МАГАТЕ і міжнародну спільноту, говорячи про наміри провести ремонтні роботи на енергоблоці №5 Запорізької АЕС.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua