На Софійській площі пройшла креативна акція на підтримку бійців «Азовсталі» — фото

На Софійській площі відбулася креативна акція на підтримку бійців "Азовсталі" – фото.

На Софійській площі відбулася креативна акція на підтримку бійців "Азовсталі" – фото. Фото: t.me/AzovstalFamilies

Захід у центрі Києва було організовано сім’ями захисників «Азовсталі». Акція-перформанс отримала назву «Різдво у полоні».

Напередодні Різдва, 24 грудня, сім’ї воїнів «Азовсталі», що перебувають у полоні, організували на площі перед стародавнім Софійським собором акцію, покликану підтримати бійців, які залишаються у ворожому полоні вже 7 місяців.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

На площі поряд із пам’ятником Богдану Хмельницькому було встановлено два столи, за ними відбувалося все дійство. За одним столом з їжею сім’ї відзначали Різдво, а за іншим знаходилися голодні та знесилені воїни з «Азовсталі», вони сиділи за порожнім столом.

Між столами натягли колючий дріт, він символізував розлуку між рідними людьми, яких розділила війна.

У рамках акції члени сімей бійців «Азова» звернулися до урядів усіх країн та керівництва міжнародних організацій, щоб вони доклали зусиль для визволення бійців із полону.

Фото: t.me/AzovstalFamiliesФото: t.me/AzovstalFamiliesФото: t.me/AzovstalFamiliesФото: t.me/AzovstalFamiliesФото: t.me/AzovstalFamiliesФото: t.me/AzovstalFamiliesФото: t.me/AzovstalFamiliesФото: t.me/AzovstalFamiliesФото: t.me/AzovstalFamiliesФото: t.me/AzovstalFamilies

Нагадаємо, у додатку «Дія» запустили опитування про дату святкування Різдва.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua